Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grozili, że jak nie zapłaci to ją spalą

Utworzony przez jojo, 20 lutego 2009 r. o 01:12 Powrót do artykułu
Gość napisał:
A jak lenina wywloki juz nie ma to z kim radzisz zyc.....?
ruchaj wiole tylko uwarzaj na mendy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~DAREK~ napisał:
POPIERAM!! NAGŁAŚNIAĆ GDZIE SIĘ TYLKO DA, TO TAKIE LOKALNE SZUMOWINY, "leninki" srinki, PAJACE, POWINNO SIĘ TAKICH LINCZOWAĆ NA RYNKU, KAŻDEGO MAŁEGO MIASTECZKA!! ROZEBRAĆ DO GOŁA I OBKŁADAĆ TYM CO SIĘ AKURAT W RĘKU MA, POTEM POWINIEN SPĘDZIĆ ZE 24H NA MROZIE... I OCZYWIŚCIE KONFISKATA MAJĄTKU, DÓBR, KASY..WSZYSTKIEGO!! PUŚCIĆ TAKIEGO W GACIACH NA ULICĘ, ROZKLEIĆ W CAŁYM MIEŚCIE WIZERUNEK JEGO PARSZYWEJ GĘBY Z I NFORMACJĄ, ZE MA "syfa", ZE ZARAŻA I JUŻ :-) TO ŚMIEĆ, NIKT WIĘCEJ I JAK ŚMIEĆ SKOŃCZY! POZDRAWIAM WŁAŚCICIELKĘ PUB'U!! POLICJANT POWINIEN 24/H NA DOBĘ PRZY PANI BYĆ. NA SĄD ZŁOŻYĆ DONIESIENIE DO PROKURATURY, DO RZECZNIKA PRAW OBYWATYLSKICH..ITD DAREK
ale im skonfiskowali nic ha..ha..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
W tym czasie robil mi faje ---frajerze!!!
jak wyjdzie z puchy to moze ty jemu obciagniesz glupeczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PULAWY napisał:
PEWNIE KROL TO FRAJER I PAROWA HEHE
on juz nie wabi sie tom king tylko krolik kapusta siedzial tylko rok za 10 kg bo sie rozprul wiesc niesie ze jak trafi na kryminal to mu naprawde d*** peknie a jak wiola trafi to beda ja lesby higieny osobistej szczota ryzowa uczyly mende ktora sie pier***ila po klatkach jak byla w ciazy wiola kalibabka sie klania wiem ze to miala byc tajemnica ale sama rozumiesz ladnie mnie suko wtedy zarazilas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej zamknąć dupy bo piszecie bzdury nary społeczniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁASCICIELKA PUBU napisał:
ZAERZAM WYSTAPIC O POZWOLENIE NA BRON - CIEKAWA JESTEM CZY UZYSKAM....ZAGROZENIE REALNE...WSZYSCY NA WOLNOSCI...OK 8 OSOB
Czy uzskała pani pozwolenie na broń?-...Wszyscy na wolności ile tam osób 8 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WLASCICIELKA PUBU napisał:
ZAPOMNIAŁES DODAC ZE I PSU GARDLO PODERZNEŁAM------IDIOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poderznełaś i zjadłaś ostatnio swojego psa bo bida--------IDIOTKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
be napisał:
....I CO SAMA SE BETE ROZ...LA? POKAZYWALI W TV JEJ SAMOCHOD ROZ....NY FEST ! A ULICE FAKTYCZNIE ZABLOKOWALI GANGSTERZY Z KOZIEJ WOLKI SAMI NA PRZYPALE SE TO ZROBILI... W H...J SWIATKOW JEST
No i gdzie ci świadkowie? To wszystko zrobione chyba było żeby wyłudzić od PZU odszkodowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dsa napisał:
ej zamknąć dupy bo piszecie bzdury nary społeczniaki
POSSAJ SE fi***A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ztego co wiem to ,PANTERA, ma na pieńku z ,KRÓLEM, każde z nich ma własne ,SHOW,
SHOW TO BYŁ JAK PANTERA BYŁA TRESOWANA NA PIEŃKU PRZEZ ZNAWCE I FABISIA PRZEZ DWA ICH BATY HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pantera to ta niby pokrzywdzona od tego haraczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reporter napisał:
Czy uzskała pani pozwolenie na broń?-...Wszyscy na wolności ile tam osób 8 ? http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/unsure.gif
Nie uzyskała ale miała goryla który tez nie miał pozwolenia a nosił broń SZYDŁO niejaki.Ostatnio go psy z tą bronią wyjeły ale widocznie pies albo prokurator który ochrania VIOLKE chyba mu wydał licencje z datą do tyłu bo jest już na wolności.ALE CYRK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez ten co jo ochrania to juz był 2 razy aresztowany za napady z bronio w reku 1 za listonosza a 2 napadl na sklep gdzie pracował ten idiot napewno znowu planowal jakis napad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławianka napisał:
Pantera to ta niby pokrzywdzona od tego haraczu?
tak to ta od tego haraczu z cornera co jo niby haraczowali wioleta jaworowa cos takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZYDŁO ukradł przyczepkę sprzedał kolegę któremu ja pogonił... sprzedał również kolegę od którego ma broń... lata dalej z narkotykami... a jak dostał w pie...ol u pikula to wyruszył w pościg za Bełkotem i swoją pasierbicą z telefonem w ręku z wykręconym numerem na 112... wiec na pewno pomoże ci SUCHY BADYLU... są papiery tak samo jak na SZYDŁA tak i na ciebie oraz pałe dyzme jak chcesz to daj numer to dostaniesz ksero.. Bełkot na pewno chętnie pokaże mi papiery... do zobaczenia w wiezieniu moje nadworne cwele, trzymacie się tekami i nogami żeby tam nie trafic bo wiecie co was tam czeka... podzielicie los hinca waszego wujka który był 11 razy chowany do wora w roznych sprawach w których uczestniczyl... a czy tomek krol nadal dotyka się koncowkami z bila kreatyna a może razem pisza listy do madonny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz specjalna dedykacja dla MELINIARY WIOLKI I JEJ ZAPCHLONYCH PSÓW SZUKAJ MNIE CIERPLIWIE DZIEŃ PO DNIU STARAJ SIĘ PODĄŻAĆ MOIM ŚLADEM i koniec zabawy gasimy światło he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o prosze jaki BELKOT poeta sie znalazl, ale fakt policja ma zabawe dzieki jego postepkom:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEŁKOT napisał:
A teraz specjalna dedykacja dla MELINIARY WIOLKI I JEJ ZAPCHLONYCH PSÓW SZUKAJ MNIE CIERPLIWIE DZIEŃ PO DNIU STARAJ SIĘ PODĄŻAĆ MOIM ŚLADEM i koniec zabawy gasimy światło he he he
po co sobie cwelu pochlebiasz? wcześniej czy póżniej sam się nawiniesz ...a wtedy jej dobermany spuszczą krzyża HEHEHEHEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies napisał:
po co sobie cwelu pochlebiasz? wcześniej czy póżniej sam się nawiniesz ...a wtedy jej dobermany spuszczą krzyża HEHEHEHEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
spuszczą z krzyża...łyknąłem literę jak ty brytanów spermę ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies napisał:
po co sobie cwelu pochlebiasz? wcześniej czy póżniej sam się nawiniesz ...a wtedy jej dobermany spuszczą krzyża HEHEHEHEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
ZANIM BEŁKOTA ZŁAPIECIE WPIERW WYLENIEJECIE HAHA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...